Contact Us

24 / 7 Support Line: + (123) 1800-567-8990

Our Location

USA, New York - 1060 Str. First Avenue 1

Aries Bukovina

Strony www

Współpracując z Aries Residence Bukowina, koncentrujemy się głównie na strategii naszych działań marketingowych, doborze odpowiednich mediów do promocji oraz ocenie naszych celów.

Zobacz stronę

Klient:

Aries Bukowina

Usługi:

Strona www, Content Marketing

Udostepnij:

Apartamenty Aries Residence w sercu Bukowiny Tatrzańskiej to bezkonkurencyjne miejsce na wakacje w górach z dala od zgiełku Krupówek, z którego można podziwiać okoliczne szczyty Tatr, odkryć w sobie górskie pasje lub zwiedzić klimatyczne Zakopane.Współpraca rozpoczęła się jeszcze przed otwarciem obiektu od strategii marketingowej brandu. Zadaniem agencji było stworzenie również strony, która będzie przyciągnąć odbiorców i zapewni więcej rezerwacji bezpośrednich.

Jednocześnie już na tym etapie musieliśmy myśleć o tym, jak nowy Hotel w przyszłości będzie komunikować się ze swoimi gośćmi, aby zachować wymaganą spójność wizerunku i języka.

Odpowiednio przygotowana i wdrożona strategia marketingowa, przygotowanie tekstów zoptymalizowanych pod kątem SEO, zdjęcia i wizualizacje, niepowtarzalny klimat i lokalizacja obiektu - to nie mogło się nie udać.