lift digital marketing treści

Używamy komunikacji wideo do napędzania Twojej sprzedaży.

Ludzie z natury są wizualnymi stworzeniami. 90% informacji przetwarzanych codziennie przez nasz mózg, pochodzi z naszych oczu. Komunikacja wizualna jest potężnym narzędziem dla Twojej marki.

Obecnie słowa nie wystarczą, aby utrzymać klientów. Treści wizualne opowiadają ukierunkowaną historię lub przedstawiają fakty i pozwalają odbiorcom tworzyć własne wnioski.

lift digital budowa marki
lift digital video marketing

Jakościowy content

Wideo to obecnie najpopularniejszy format, który użytkownicy chętnie oglądają, poświęcając mu średnio aż 19 godzin tygodniowo. Wykorzystanie tego potencjału pozwoli Ci dotrzeć do znacznie szerszej grupy odbiorców i skutecznie kierować przekaz reklamowy.

Ważne jest jednak, by twoje filmy były wysokiej jakości i odpowiednio zoptymalizowane pod kątem mediów społecznościowych.

Content video powinien być krótki, treściwy i atrakcyjny wizualnie, by utrzymać zaangażowanie odbiorców.

Jak działamy?

Stawiamy na kompleksowe podejście, dlatego zajmiemy się Twoim projektem na każdym etapie jego powstawania. Wspieramy Cię zarówno w budowaniu strategii dla wideo content marketingu, jak i dla całej marki. Planujemy treści, tworzymy filmy oraz animacje.

Po zakończeniu montażu dbamy także o odpowiednią dystrybucję materiału, tak aby Twoje wideo osiągnęło zamierzone cele (np. poprzez reklamy, osadzenie na stronie czy działania w social media). Dzięki temu stworzony materiał będzie doskonale wspierał Twoje kampanie marketingowe oraz inne działania biznesowe.

lift digital video content

Nasz proces

Określenie celu i przesłania

Pierwszym krokiem jest zrozumienie celu, jaki chcemy osiągnąć dzięki kreacji wideo. Czy chodzi o zwiększenie zaangażowania, dotarcie do nowych odbiorców, promocję produktów lub po prostu dostarczenie ciekawej i atrakcyjnej treści.

Planowanie treści

Następnie tworzymy plan, co chcemy przekazać w krótkim filmie. Treści powinny być interesujące, angażujące i trafiać w zainteresowania naszej grupy docelowej.

Tworzenie scenariusza

Na podstawie planu treści, tworzymy scenariusz. Określamy kolejność ujęć, teksty, ewentualną muzykę lub animacje.

Nagrywanie materiału

W tym kroku przechodzimy do nagrywania odpowiednich ujęć, które będą wykorzystane w kreacji. Dbamy o jakość i estetykę nagranego materiału.

Montaż

Po zebraniu odpowiedniego materiału, przystępujemy do montażu wideo. Wykorzystujemy odpowiednie efekty, animacje, muzykę czy teksty, aby kreacja była dynamiczna i atrakcyjna dla widza.

Publikacja i promocja

Gdy wideo jest już gotowe, publikujemy go na ustalonych kanałach Możemy także promować go poprzez kampanie reklamowe, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Analiza wyników

Po opublikowaniu śledzimy współczynnik zaangażowania odbiorców oraz statystyki, aby ocenić skuteczność kreacji. Dzięki temu możemy dostosować nasze działania w przyszłości i tworzyć jeszcze bardziej efektywne materiały.

Co możemy dla Ciebie stworzyć?

Filmy wizerunkowe

Reelsy

Poradniki i instrukcje

Webinary

Wywiady z ekspertami

Recenzje produktów

Transmisje Live

Kulisy produkcji

Sprawdź, jak wideo marketing może stanowić klucz do budowania przewagi konkurencyjnej Twojej firmy.

Bezpłatna konsultacja

Działamy kompleksowo - poznaj inne nasze usługi