agencję marketingową

Nasze podejście

Audyt User Experience postrzegamy jako ważne narzędzie dla istniejących stron internetowych, które odpowiada na kluczowe pytania decydujące o ich sukcesie.

Przeprowadzenie eksperckiej analizy produktu digital pomogło naszym klientom uczynić ścieżkę zakupową łatwiejszą dla użytkownika i przede wszystkim -  zwiększyć konwersje.

kampanie reklamowe

Proces Audytu UX

Analiza doświadczenia użytkownika

Analizujemy user experience, aby zrozumieć, czy logika interakcji użytkownika jest spójna, sprawdzamy intuicyjność interakcji, śledzimy, jakich emocji doświadcza użytkownik podczas korzystania z Twojej strony internetowej, definiujemy błędy UX/UI, które należy poprawić.

Ocena treści

Weryfikujemy, czy treść i informacje odpowiadają głównym celom biznesowym oraz celom użytkownika. Czy użytkownik ma możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące go pytania i wykonania kluczowej akcji konwersji.

Błędy techniczne

Sprawdzamy, jak szybko ładuje się Twoja strona www i jak działa. Określamy, czy są jakieś błędy techniczne, które należy poprawić. Daje to możliwość wprowadzenia zmian, które nie spowodują strat budżetowych.

Dokument podsumowujący

Tworzymy dokument z podsumowaniem naszych wniosków: pomysłami i zaleceniami. Wymieniamy wszystkie problemy, które w naszej opinii - należy rozwiązać. Każdy problem jest opatrzony wyjaśnieniem: dlaczego uważamy dane zagadnienie za problem i jakie są nasze zalecenia, aby go naprawić.

Korzyści z Audytu UX

Zwiększona satysfakcja użytkownika

Zwiększone współczynniki konwersji

Zmniejszone koszty rozwoju

Razem zweryfikujmy Twoją stronę internetową.

Bezpłatna konsultacja

Działamy kompleksowo - poznaj inne nasze usługi