ux design

Docieraj precyzyjnie do odbiorców

Meta Ads (dawniej Facebook Ads) to zaawansowany system reklamowy, który umożliwia promocję na platformach Meta (Facebook, Instagram, Messenger, Audience Network).

Dzięki wielu różnorodnym celom reklamowym marketing w Meta Ads umożliwia precyzyjne targetowanie grup odbiorców, co pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów zainteresowanych Twoją ofertą i skutecznie zwiększyć sprzedaż Twojej firmy.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możemy pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w kampaniach reklamowych na platformach Meta.

świadomość brandu
wizerunek marki

Opowiedz nam o swoim wyzwaniu biznesowym, a my pomożemy Ci go zrealizować

Wizerunek marki i jej wartość są nierozerwalnie ze sobą związane. Budujemy wizerunek marki w umysłach klientów i stymulujemy ich rzeczywiste zachowania zakupowe, aby osiągnąć sukces w realizacji celów marketingowych.

Kreowanie obecności Twojej marki w sieci

Zwiększenie rozpoznawalności brandu

Generowanie większego zainteresowania ofertą

Pozyskanie nowych leadów i kontaktów

Zwiększenie sprzedaży

Budowanie lojalności i zdobycie powracających klientów

Strategia Meta Ads

Stworzymy dla Ciebie kompletną kampanię, wykorzystując najskuteczniejsze narzędzia ekosystemu reklamowego META.

Zaprojektowana i wdrożona przez nas kampania będzie prowadzić Twojego klienta przez całą ścieżkę zakupową, kierując go do decyzji o zakupie.

W przypadku, gdy już prowadzisz działania reklamowe w innych kanałach, takich jak Google Ads, zintegrujemy naszą kampanię z pozostałymi działaniami, aby tworzyły perfekcyjnie uzupełniającą się strategię.

kampanie meta ads

Jak wygląda proces?

Analiza marki i cel kampanii

Kreacja kampanii i reklam

Konfiguracja konta reklamowego i uruchomienie kampanii

Monitorowanie i intensywna optymalizacja

Rozwój działań

Monitorowanie kluczowych wskaźników biznesowych

lift digital kampanie

Co zyskujesz?

Rozległy zasięg

Twoja reklama może być wyświetlana nie tylko na Facebooku, ale także na Instagramie, Messengerze i Audience Network, co pozwala dotrzeć do szerszej publiczności.

Skuteczny kanał komunikacji

Dzięki ogromnej liczbie użytkowników na Facebooku, zyskujesz doskonały kanał komunikacji z potencjalnymi i obecnymi klientami.

Precyzyjne targetowanie

Reklamy są kierowane dokładnie do Twojej grupy docelowej, która jest wybrana na podstawie danych takich jak wiek, płeć i inne informacje z profilu użytkowników.

Osiąganie wyznaczonych celów

Możesz osiągnąć cele, które sam wyznaczyłeś, takie jak zwiększenie rozpoznawalności marki, liczby polubień, wzrost sprzedaży i wiele innych. Reklamy na platformie Meta Ads (dawniej Facebook Ads) pozwalają na realizację różnorodnych celów marketingowych.

Chcesz zacząć prowadzić działania reklamowe w Meta Ads?

Bezpłatna konsultacja

Działamy kompleksowo - poznaj inne nasze usługi