kompleksowa agencja marketingowa lift digital

Strony, które konwertują

W Lift Digital opracowujemy i projektujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w oparciu o Twoje realia biznesowe. Dlatego na każdym etapie realizacji projektu masz zagwarantowane doradztwo i rozwiązania dostosowane dla Twojej branży. Powierzając nam projektowanie stron internetowych, zawsze masz pewność:

Ikona spotkania strategiczne.

Spotkania strategicznego

Każda współpraca z Lift Digital zaczyna się od spotkania. Tutaj doradzamy w zakresie funkcji i designu projektu w oparciu o Twoją branżę i Twoje potrzeby.

Nasi projektanci stron internetowych zawsze trzymają rękę na pulsie, aby nadążać za najnowszymi trendom. Dzięki temu otrzymasz konkurencyjne rozwiązanie, które nie utonie w tłumie.

Ikona unikalny design.

Unikalnego designu

Twoja strona internetowa lub sklep internetowy powinna odzwierciedlać identyfikację wizualną Twojej firmy i branżę, w której konkurujesz.

Różni odbiorcy reagują na różne rozwiązania w zakresie układu i estetyki. Dlatego współpracę rozpoczynamy od spotkania projektowego. W ten sposób zawsze masz gwarancję unikalnej strony www, która pasuje do tożsamości Twojej firmy.

ikona elastyczny projekt.

Elastycznego projektu

Ważne jest, aby Twoja strona wyświetlała się poprawnie oraz działała funkcjonalnie na wszystkich urządzeniach — niezależnie od tego, czy użytkownicy siedzą przed laptopem w biurze, z tabletem na kanapie, czy z telefonem komórkowym w pociągu.

Dlatego zawsze tworzymy responsywne strony internetowe, które są zoptymalizowane pod kątem wszystkich rozmiarów ekranów, systemów operacyjnych i przeglądarek. To Twoja gwarancja, że strona internetowa lub sklep internetowy będą łatwe w nawigacji dla Twoich użytkowników - niezależnie od urządzenia czy systemu operacyjnego.

Ikona przyjazny dla użytkownika system cms

Przyjaznego dla użytkownika systemu CMS

Wszystkie nasze strony internetowe tworzymy w środowisku Webflow, najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniu na świecie.

To system, który jest zarówno przyjazny dla użytkownika, jak również intuicyjny. Oznacza to, że możesz poruszać się po backendzie i samodzielnie edytować zawartość swojej witryny internetowej w trybie live.

Ikona szybkość witryny.

Szybkości witryny

Tak bardzo przyzwyczailiśmy się do natychmiastowych wyników, że nie chcemy czekać kilka sekund na załadowanie strony.

Optymalizujemy szybkość ładowania Twojej witryny lub sklepu internetowego. Dzięki temu Twoi klienci nie stracą cierpliwości i zostaną w Twojej witrynie.

SEO, digital marketing i copywriting

Chcesz mieć pewność, że Twoja witryna lub sklep internetowy uzyska odpowiedni ruch? W Lift Digital znajdziesz zarówno specjalistów PPC, jak i SEO, którzy pomogą Twojej witrynie znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania.

Co więcej, nasi copywriterzy przygotują przyjazne treści, zoptymalizowane dla wyszukiwarek pod kątem słów kluczowych.

Dowiedz się, czym jest SEO
usług agencji marketingowej lift digital
strony internetowej

Zwiększaj sprzedaż z nowoczesnym rozwiązaniem www

Jeśli chcesz konkurować na coraz bardziej digitalowym rynku, nie możesz uniknąć konieczności posiadania nowoczesnej strony www.

Na świecie jest ponad 4 miliardy internautów i prawie 4 miliardy wyszukiwań w Google każdego dnia – a internet tylko się powiększa.

Stań się widoczny na rynku digital

Ikona konwersja, przedstawia pozyskiwanie nowych klientów.

Zwiększ współczynnik konwersji - zdobądź więcej klientów.

Ikona optymalizacja witryny

Zoptymalizuj swoją witrynę na podstawie zachowań klientów i wzorców zakupowych.

Ikona informowanie odbiorców.

Dziel się ważnymi i cennymi informacjami ze swoimi odbiorcami.

Ikona szybki kontakt z potencjalnym klientem.

Pozwól potencjalnym klientom szybko się z Tobą skontaktować.

Ikona docieranie do grupy docelowej.

Docieraj do grupy docelowej na każdym etapie customer journey.

Ikona konkurencyjność twojej firmy.

Innymi słowy, nowoczesna strona internetowe zwiększa konkurencyjność Twojej firmy.

Zobacz nasze projekty

Zbudujmy razem Twoją stronę internetową.

Bezpłatna konsultacja

Działamy kompleksowo - poznaj inne nasze usługi